Ravikindlustus

Küsimus: Kas ravikindlustuse saab tudeng kui läheb õppima Tallinna Majanduskooli mittestatsionaarsesse õppesse?29.08.2017

Kas ravikindlustuse saab tudeng kui läheb õppima Tallinna Majanduskooli mittestatsionaarsesse õppesse?

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Õigus ravikindlustusele on Eesti õppeasutuses või välisriigi samaväärses õppeasutuses õppivatel Eesti alalistest elanikest üliõpilastel. Õppevorm ei ole oluline.

Ise saab oma ravikindlustuse kehtivust kontrollida riigiportaalist www.eesti.ee lingilt: https://www.eesti.ee/est/teenused/kodanik/tervis_ja_tervisekaitse/kindlustatus_1.

Parimate soovidega

Pille Sõõrde
Eesti Haigekassa