Ravikindlustus

Küsimus: Kas minu ravikindlustus veel kehtib?03.10.2011

Tere!
Lõpetasin gümnaasiumi kuid ebaõnnestus matemaatika riigieksam, seega lõputunnistust mul pole ja pean aasta ootama. Kas minu ravikindlustus veel kehtib või pean ma siiski ennast töötukassas töötuks registreerima?

Vastus: Katrin Saadre, kommunikatsioonispetsialist, Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Õpilaste andmed ravikindlustuse saamiseks edastab haigekassale haridus- ja teadusministeerium.
Kui õpilane lõpetab kooli, kehtib tema ravikindlustus veel kolm kuud. Seda, kas Teil on kehtiv kindlustus haigekssas, saate kontrollida riigiportaalist www.eesti.ee või helistades haigekassa infotelefonil 16363 (E-R kl 08.30-16.30). Kindlasti võite pöörduda ka oma kooli täpsustavate küsimustega.

Parimate soovidega
Katrin Saadre