Ravikindlustus

Küsimus: Kumb tööandja peab haiguslehte kinnitama, kui haigusleht on avatud eelmises töökohas ja vahepeal on olnud tööandja muudatus?04.05.2021

Jäin haiguslehele enne eelmise töölepingu lõppemist. Uus tööandja on mind Haigekassas registreerinud aga kuna olen veel haiguslehel siis tööle pole veel hetkel läinud. Arst pikendas haiguslehte veel. Kui haigusleht on avatud eelmises töökohas töötades ja vahepeal on olnud tööandja muudatus, kumb tööandja peab haiguslehte kinnitama?

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Töövõimetuslehe kinnitab tööandja, kelle kaudu omate kehtivat töösuhet ja ravikindlustust.

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võite kirjutada Eesti Haigekassa e-posti aadressile info@haigekassa.ee või helistada infotelefonile 669 6630.

Parimate soovidega

Ülvi Rebane