Ravikindlustus

Küsimus: Millal hakkab kehtima ravikindlustus kui tööle asumise päev on 4 jaanuar 2022?12.01.2022

Millal hakkab kehtima ravikindlustus kui tööle asumise päev on 4 jaanuar 2022? Tööleping tähtajatu ja 4 kuulise katseajaga.

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Ravikindlustus hakkab kehtima töötamise registrisse kantud töötamise alustamise kuupäevast arvestatava neljateistkümnepäevase ooteaja möödumisel. Kui töötamise registrisse kantud töötamise alustamise kuupäev jääb kehtiva kindlustuskaitse ajavahemikku, jätkub ravikindlustus uuel alusel ilma katkemiseta.

Parimate soovidega
Ülvi Rebane