Ravikindlustus

Küsimus: Kas elukaaslane saab haige lapsega haiguslehele jääda?22.11.2011

Minu kaheksa aastane laps on haige ja kahjuks ei saa ma ise haiguslehele jääda. Aga kas minu elukaaslane, kellega ei ole ma abielus ja lapsele on ta kasuisa, saab haiguslehele jääda?

Vastus: Katrin Saadre, kommunikatsioonispetsialist, Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Jah, ka Teie elukaaslasel on õigus hoolduslehele jääda lapsega, keda ta hooldab.

Kena päeva
Katrin Saadre