Ravikindlustus

Küsimus: Kas halva silmanägemise alusel saab puuet taotleda?19.12.2011

Minu tütar on 22 aastane ja ta kannab prille esimesest klassist alates. Praeguseks on ta silma nägemine -7,5. Peaaegu iga aasta vahetame klaase - need on nii kallid, kas sellise nägemisega saab määrata puuet?

Vastus: Katrin Saadre, kommunikatsioonispetsialist, Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Kuna puude määramisega haigekassa ei tegele, siis palume Teil pöörduda sotsiaalkindlustusametisse (www.ensib.ee), kes selle küsimusega tegelevad.

Kena päeva
Katrin Saadre