Ravikindlustus

Küsimus: Kas peale töölepingu lõpetamist saab ka haiguspäevade eest haigushüvitist?02.03.2012

Kui tööleping on lõpetatud ja töötaja ise on haiguslehel, kas peale töölepingu lõpetamist saab ka nende haiguspäevade eest makstud, kuna perearsti visiit alles tulemas?

Vastus: Katrin Saadre, kommunikatsioonispetsialist, Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Kui tööleping lõpetati haiguslehe ajal, hüvitatakse Teile haigusleht täies mahus. Tööandjal tuleb selleks Teie haigusleht esitada haigekassasse koos saatekirjaga.

Kena päeva
Katrin Saadre