Ravikindlustus

Küsimus: Kas haigushüvitise saab lasta avalduse alusel kanda teise pereliikme pangakontole?10.04.2012

Tere.
Kas vastab tõele, et avalduse alusel võib haigushüvitise kanda teise pereliikme pangakontole?
Aitäh.

Vastus: Katrin Saadre, kommunikatsioonispetsialist, Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Jah, oma haigushüvitise saab soovi korral lasta ka kolmanda isiku arvelduskontole kanda. Selleks tuleb esitada haigekassale avaldus, mille blanketi leiate haigekassa kodulehelt: http://www.haigekassa.ee/blanketid/kindlustatu/avaldus-toovoimetushyvitis.