Ravikindlustus

Küsimus: Kuhu pöörduda, kui ravimite tagajärjel hakkasid hambad lagunema ja sissetulek ei võimalda hambaid ravida?15.06.2012

Tere ,
Mul on 21-aastene poeg kes jäi haigeks 2 aastat tagasi. Nüüd vist rohtudega hakkasid hambad järjest lagunema, ise ta õppib, saab 110 eurot kuus. Selle väikese raha eest ei ole tal võimalik abi saada, kuhu pöörduda?

Vastus: Katrin Saadre, kommunikatsioonispetsialist, Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere,
Haigekassa ei rahasta paraku täiskasvanute hambaravi.
Tasuta saavad hambaravi teenust alla 19-aastased kindlustatud. Teenuseosutaja peab olema haigekassa lepingupartner.

Parimate soovidega,
Katrin Saadre