Ravikindlustus

Küsimus: Kas hambaraviteenusel on ka mingi garantii, et probleemi korral võin teenuse osutaja juurde tagasi pöörduda?13.12.2012

Tere.
Kas hambaraviteenusele ja täidisele on ka garantii? Mul tuli nelja päeva pärast täidis välja ning lõhkus osa hambast.

Ette tänades

Vastus: Katrin Saadre, kommunikatsioonispetsialist, Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Jah, Teil on kindlasti õigus pöörduda hambaraviteenuse osutaja juurde oma murega.
Hambaraviteenuse ning tööde garantii kohta palume täpsustavat infot küsida raviasutuselt või sealselt juhtkonnalt.

Kena päeva soovides
Katrin Saadre