Ravikindlustus

Küsimus: Mida peaksin tegema, kui tööandja ei ole esitanud haiguslehte Haigekassale?22.02.2013

Tööandja ei ole esitanud haiguslehte Haigekassale. Kuidas peaksin mina edasi käituma? Saan ma üldse midagi teha?

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Vastavalt Ravikindlustusseadusele on tööandjal kohustus esitada töövõimetusleht 7 päeva jooksul. Palun võtke ühendust oma tööandjaga.
Lisaküsimuste puhul helistage haigekassa infotelefonile 16363.

Parimate soovidega

Pille Sõõrde
infospetsialist