Ravikindlustus

Küsimus: Kuidas toimida, kui tööandja ei esitanud Haigekassasse haiguslehte ettenähtud 7 päeva jooksul?07.10.2013

Kuidas toimida, kui tööandja ei esitanud Haigekassasse haiguslehte ettenähtud 7 päeva jooksul? Tööandja hoidis haiguslehte 5 nädalat.

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Töövõimetusleht tuleb haigekassale esitada hiljemalt 90 kalendripäeva jooksul, alates töövõimetuslehel märgitud töö- või teenistuskohustuste täitmisele asumise päevast. Töövõimetuslehe hilisema esitamise korral keeldub haigekassa hüvitise maksmisest.

Parimate soovidega
Pille Sõõrde