Ravikindlustus

Küsimus: Kas tasulise operatsiooni korral on haigusleht ikka tavaline?20.11.2013

Tulemas operatsioon, valisin tasulise teenuse, kuna järjekorrad pikad. Küsimus, kas haigusleht on tavaline? St et arst kirjutab välja, esitan tööandjale ja saan raha? Või ei maksta üldse?

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Arst väljastab Teile vajadusel töövõimetuslehe, mille Te esitate oma tööandjale ja tööandja haigekassasse. Ajutise töövõimetusehüvitist makstakse isikutele, kellel on tööandja kaudu kehtiv ravikindlustus.

Parimate soovidega

Pille Sõõrde
infospetialist