Ventilatsioon ja jahutus

Küsimus: Kas portatiivne konditsioneer sobib keldri jahutamiseks?29.03.2016

Tere
Kasvatame maasikaid. Peale korjamist on vaja marjad koheselt maha jahutada ja lühiajaliselt säilitada, ideaalne temperatuur hoiuruumis peaks olema pluss 6 kraadi.
Meil on olemas vanaaegne maakivist kelder ja seal vaba ruum ruumalaga umbes 10 kuupmeetrit. Kelder on väljast kaetud paksu turbakihiga ja hoiab päris hästi jahedust, kuid suvel on vaja palju kordi sisse-välja käia ja muutub ikkagi maasika hooaja keskel soojaks. Kas portatiivne konditsioneer saab hakkama +6 hoidmisega? Kui ei, siis mida soovitate?

Vastus: Martin Viisileht, jahutussüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Tere,

Portatiivne konditsioneer +6C hoidmisega hakkama ei saa, tuleb kasutada selleks sobivat külmatehnikat.

Palun saatke hinnapäring martin@citykliima.ee

Lugupidamisega,
Martin Viisileht