Ventilatsioon ja jahutus

Küsimus: Kuidas korteris sundventilatsiooni rajada?16.02.2012

Tere,
Elan kolmetoalises korteris ning aknalauale tekib vett. On paigaldatud pakettaknad ja maja sisene ventilatsioon millegipärast ei toimi. Mis oleks parim ventilatsioonilahendus ning kui palju see oletatavalt maksma võiks minna?

Vastus: Martin Viisileht, jahutussüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Tere

Küsimuses on vastus olemas - suure tõenäosusega ei toimi ventilatsioon sellepärast, et korteril on pakettaknad, mis takistavad värske õhu juurdevoolu.

Lihtsaim lahendus on paigaldada värskeõhuklapid.

Kõike paremat,
Martin Viisileht