Ventilatsioon ja jahutus

Küsimus: Kuhu teha eramajal värskeõhuklapi augud, kas lae alla või radiaatori kõrvale aknalau alla?09.01.2013

Vene ajal ehitatud eramaja. Seestpoolt loetletud: punane kärg, 50mm klaasvilla, silikaat ja soov panna välja 100 mm peno. Nüüd on jäänud arusaamatuks, kuhu lasta teha värskeõhuklapi augud? Korterelamutel on klapid lae all välisseinas aga eramutel radiaatori kõrval aknalau all. Kumb variant siis õige?
Ette tänades

Vastus: Martin Viisileht, jahutussüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Tervist

Praktika näitab, et paigaldades värskeõhuklapi lae alla, radiaatori lähedale, saab tulemus kõige parem.

Kõike paremat,
Martin Viisileht