Ventilatsioon ja jahutus

Küsimus: Kuidas toimib loomulik ventilatsioon ruumis, kus pakettaken on mikrotuulutusel, aga toa uks on suletud?24.01.2014

Kuidas toimib loomulik ventilatsioon ruumis, kus pakettaken on mikrotuulutusel, aga toa uks on suletud. Kuhu läheb saastunud õhk või kuidas see peaks jõudma köögi või WC äratõmbesse?

Vastus: Martin Viisileht, jahutussüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Saastunud õhk peaks jõudma väljatõmbesse kas ukse alla jäätud pilu või siirdeõhuresti kaudu.

Näiteks: http://www.etsnord.com/RSO-siirdeohurest

Martin Viisileht
City Kliima OÜ