Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kuidas saada lahti kassitapust, mis ronivad mööda vaarikavarsi?03.10.2014

Tere!
Kuidas saada lahti kassitapust, mis ronivad mööda vaarikavarsi? Kevadel proovisin noorelt välja katkuda aga suve jooksul läks asi metsikuks kätte.
Kas on mingi muu variant, kui kõik vaarika peenar pritsida üle Roundapiga ja uued vaarikad istutada, või mida soovitate, kassitappu on juba rohkem kui vaarika taimi?
Tänud ette vastamast.

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Praegu ei ole mürgitamisest kasu.
Kevadel, kui kassitappu vähe, pintseldage Roundupiga selle lehti. Uute tulles korrake tegevust. Kui kassitapp mürgist kolletuma hakkab, korjake ära ja põletage. Nii toimides ei pääse mürk vaarikataimede juurde pinnasesse.