Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Millist turvast koduaias kasutada?30.01.2015

Meil on võimalus kasutada turvast aga ei tea valida. On olemas tume, tume pruun, hästi peenike ja teine heledam suuremate juurekiududega. See tumedam pidavat minema kütteturbaks aga meil on praegu siin see igasuguste lisanditeta puhas turvas. Kumba peaksin oma aias kasutama. Meie maa on küllaltki liivane ja juurdetoodud muld sisaldab savitükikesi. Olen küll suuremad savitükid kokku korjanud kuid peale kastmist või suuremat vihmasadu on näha hallikaskollased laigukesed maa peal.

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Tumepruun sobib paremini.