Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Maasikate lupjamine20.09.2011

Kuidas lubjata kilemultsiga maasikaistandust? Kas piisab reavahedesse puistatud lubjast või tuleb seda panna ka maasikataime ümber?
Aitäh

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Kui te ei tea, kuhu panna, siis tekib küsimus, miks te üldse soovite lubjata.

Lubiväetis antakse reeglina enne istanduse rajamist. Lubjaga neutraliseeritakse happelisi muldi.

Või soovite te mingit haigust lubjaga tõrjuda, millist?