Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kohvipuu hakkas pärast ümberistutamist lehti ajama, mida teha?08.12.2011

Tere,
kasvatasin oast kohvipuu, aga pärast ümberistutamist hakkasid lehed äärtest kuivama ja taim lehti maha viskama. Hetkel on selline olukord, kus kohvipuu on ca meetrine ja lehti on vaid tutike tipus. Ometi nägin ühes kohvifirmas super ilusaid kohvipuusid, mis kenad pikad ja palju oksi, lehti küljes. (Sealt mulle ka need kohvimarjad kaasa anti.) Mis ma selle puuga tegema peaksi? Hetkel on ta mul lihtsalt aknalaual.., aeg-ajalt kastan teda, ära ka visata ka ei raatsi ehk saab ikka asja.

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Väga hea kohvipuu kasvatamise juhis on Seemnemaailma lehel http://seemnemaailm.ee/articles/index.php?GID=237