Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kuidas kasvatada Plumeriat tubastes tingimustes?15.12.2011

Tere,
tõime aasta tagasi Hawailt endale Plumeria oksa. Panime selle mulda ja oks hakkas kenasti kasvama. Kuidas Plumeriat tubastes tingimustes kasvatada? Kas on võimalik, et Plumeria toas ka õitsema hakkab?
Kas Plumeriat on vaja niisutada, väetada?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Selliste küsimustega pöörduge palun Tallinna Botaanikaaia poole.
www.tba.ee