Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Mida teha pärast seda, kui linnupiimalill on õitsemise lõpetanud?11.01.2012

Tere!
Sain nn. linnupiimalille sibulad 2 tk, kasvama hakkasid mõlemad, ühele tulid siiski ainult lehed, teisele aga hoopis 2 vart, kuhu kasvasid ka õied. Internetis tundusid lühikesed lilled olevat, aga minul läksid lillevarred üle meetri pikaks. Kui nad on ära õitsenud, mida nendega edasi teha, kuidas sibulaid hoida?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu