Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kuidas mõjub maakütte torustik puudele-põõsastele?11.01.2012

Tere! Lasime aeda panna maakütte torustiku. Kõik vanad viljapuud ja marjapõõsad kaevati välja. Kevadel tahame rajada uue aia, aga kuidas mõjub see torustik noortele viljapuudele ja marjapõõsastele või ei saagi neid enam istutada ja peab leppima ainult lilledega?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Põõsaid võib õnnestuda kasvatada, aga puid torustiku peal mitte. Võtke ühendust piret@virkus.com või tel 5049835. Ma tean lahendust :)