Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kas kitsede poolt kahjustatud elupuudest saab veel asja?15.02.2012

Tere! Meie elupuid (Harilik Brabant) on maal käinud kitsed sellel talvel näksimas (söömas), elupuud ise on veel väikesed, umbes 100-120 cm kõrgused. Kahjustatud on ka latvasid ja oksad väga ära räsitud.
Kas nendest puudest saab veel asja? Mida nendega edasi teha?
Ette tänades

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Elupuudest saab enamasti asja. Nad tuleb nüüd kenasti korda lõigata. Kirja teel ei ole võimalik lõikama õpetada. Tulge mõnele koolitusele. Isegi minu õunapuude lõikamise koolitusel saate vajalikud oskused.

Täna on paigas koolitused Tallinnas ja Tartus.
Täpsem info: http://õunapuu.eu/koolitused