Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kas pirnipuud tuleks lõigata sama põhimõtte järgi kui õunapuud?17.04.2012

Tere! Kas pirnipuu kujundamisel tuleb lähtuda samadest põhimõtetest nagu õunapuude puhul? Pirnipuu on istutatud 2008.a. Tänan!

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Tere!

Põhimõtted on samad, aga ei saa öelda, et lõigake nagu õunapuud. Ka õunapuudel on sordiomaselt erinevusi. Kui soovite täpselt teada, palun tulge mõnele koolitusele.