Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kuidas kasvatada ja hooldada tokkroosi?09.05.2012

Tere
Olen suur lillesõber. Kasvatasin ette seemnest tokkroose, ainult, et nad ei kasva - kärbuvad ära. Kuidas kasvatada ja hooldada tokkroosi?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Tere!

Küsimusest ei selgu, kuidas, millises mullas ja kus te neid ette kasvatate ning seetõttu ei oska arvata, miks taim kärbub/ei kasva. Põhjus võib olla madalas temperatuuris, kahjustuses jpm.

Harjutamine teeb meistriks. Tutvuge seemnest ette kasvatamise õpetusega.

Tokkroosi kasvatamise kohta saab lugeda siit http://seemnemaailm.ee/index.php?GID=1053