Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kuidas kevadel daaliatega toimida17.03.2011

Tere!
Kasvatasin eelmisel aastal esimest korda seemnetest daaliaid.
Kui lugesin, et nad tuleb talveks üles võtta, siis suure kiiruga panin nad maakeldrisse (seal ei tohiks temperatuur alla nulli minna) ja katsin puutuhaga.
Kas mul on lootust, et nad ellu jäävad?
Kui vastus on jah, siis kas pean neid enne mulda panemist kindlasti poolitama?
Ette tänades

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Ma ei oska öelda, kuna ei ole ise keldrit näinud, aga võib arvata, et paks lumekiht oli hea soojustus. Jagada võiksite küll, mitte poolitada, st murdma üksteise küljest lahti, mitte pooleks.