Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Maasikate kasvatamine17.03.2011

Mida peaksin teadma maasika frigo-taimede ostmisel?
Kas on võimalik petta saada, kuna taimepass ei anna alati täielikku kindlust.
Kas "Klinik 360 SL" kasutamisel ei ole ohtu tervisele?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Tahtsin alustada sõnadega "Ohutuid mürke pole olemas" ja lisada mõne avaldatud jutu. Ja ennäe, Luule Metspalu on kuldsed sõnad juba ära öelnud :)
http://www.aialeht.ee/news/aialeht/aiahooldus/article.php?id=32124909

Teisest küsimusest ei saa päris täpselt aru. Taimepassid on üldjuhul vettpidavad dokumendid, nende kontroll on Eestis karm.

Maasika frigo-taimi ei ole kasvatanud ja seetõttu ei arva midagi.