Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kuidas saaks rahnule sambla kasvama?11.07.2012

Tere! Sooviksin, et minu suurele rahnule kasvaks peale sammal. Kas ma arvan õigesti, et peaks panema kivile natsa mulda, siis hakkab vast seal sammal ka kunagi kasvama? Või? Aitäh vastuse eest.

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Tere!

Huvitav, kuidas põlluservas kivid samblaga kattuvad? :)

Mulda ei maksa küll peale vedada. Pigem pintseldada jogurtiga ja oodata. Või varuda kevadel või sügisel (keset suve on tühi töö) põlluservas kividelt sammal ja panna rahnule ning niisutada. Sammal tekib ja püsib vaid siis kui on niiske ja varjuline.

Loe lisa ja vaata videot siit
http://www.virkus.com/aiandus/sammal-on-uks-suur-ari/