Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kas sügisel ümberistutatavad marjapõõsad tuleks samuti maha lõigata?26.07.2012

Tere!
Plaanin oma 3-aastat vanad marjapõõsad õigesse (ajutiselt aiamaalt) kohta istutada sügisel. Kas ma peaksin põõsad peale ümberistutust maha ka lõikama või pole selleks vajadust?
Tänan vastuse eest,

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Ei ole vajadust, kuigi mõned vanemad oksad võiks välja lõigata.