Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Koduaia rajamine28.03.2011

Tere!
Ostsin maja, kuhu ei ole seni aeda rajatud. Aed on 0,6 ha ning seal kavas kõrge hein ebatasasel maal. Olen kuulnud, et maa saab siledaks ka pelgalt niitmisega. Mida Teie soovitate? Aed on tahapoole ristkülik. Kas on olemas õuna-, kirsi- ja ploomipuid, millel on erinevad oksad, võra. Kuna aed on väike, siis ei oska ma neid kuhugi paigutada. Mida te veel soovitate aeda panna (köögivilja aeda ei tule)?
Mis ilus puu või põõsas võiks olla maja ees (suunaga põhja poole)?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Tere!
Võimalusi on palju ja vastused pikad. Kui soovite professionaalset abi ja algusest peale kõik õigesti teha, siis tulen hea meelega aeda nõu andma. Avan silmad ja aitan ette mõelda, et vältida ümbertegemisi tulevikus. Konsultatsiooni käigus saate vastused kõikidele küsimustele.

Abi saate ka Virkuse Maastikukujunduse blogist: http://www.aiandus.virkus.com.

Päikesega,
Piret Pihtjõe