Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Palun selgitage, kuidas istutatakse peenravaipa kasutades?17.10.2012

Palun selgitage, kuidas istutatakse peenravaipa kasutades? Milline on istustustööde järjekord. Kanga peale tahan panna multši, kuid mulle jääb arusaamatuks, kas enne istutatakse taimed ära ja siis pannakse kangas ja siis multš? Kui peenar lõpeb äärekiviga, kas kangas pannakse äärekivi alla? Mida teie arvate.
Aitäh vastamast.

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Miks tahate kasutada peenravaipa? Võib olla see ei olegi hea mõte.