Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Ämblikliilia sibulad on ilusasti ära kuivanud, millal peaksin nad mulda panema?15.11.2012

Olen ämblikliilia kasvatamisel täielik võhik. Õitsesid kevadel ja kuna lehed olid ilusad, siis suve algul istutasin õue, sügisel võtsin üles. Nüüd on sibulad ilusasti ära kuivanud, millal peaksin nad mulda panema?Ma ei teagi mis sort mul on, kas nartsissiõieline või kaunis ämblikliilia. Netis fotodel on nad minu meelest ühesugused. Ja kaunid on nad kõik.

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Tervist!

Te peate ikkagi selgeks tegema kumb teil on, sest nad vajavad talvel täiesti erinevat režiimi - üks täielikku kuivaperioodi, teine vähest kastmist.

Kui ise ei suuda vahet teha, siis pöörduge botaanikaaia poole.

Õue soovitatakse istutada nartsissiõieline ämblikliilia ja temaga peab käituma nagu gladiooli või daaliaga.
Lugege lähemalt siit
http://www.aialeht.ee/news/toataimed/sulnis-toalill-amblikliilia.d?id=23966207