Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Millised kuuseliigid sobivad kasvama metsakuuse ligidusse?28.01.2013

Mul on põhjapool üks suur kuusk. Tahaksin talle kõrvale istutada veel kuuskesid, et varjata vaadet. Missugused kuused sobivad kokku metsakuusega, missuguseid liike kasutada? Mida soovitate. Istutusala jääks 15 meetri pikkune.

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Maitse asi. Olukorda nägemata ei saa kahjuks anda ühtegi soovitust.