Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Lõikeroosi istutamine20.04.2011

Mulle kingiti roos, mis õitses ilusti. Kui lehed juba ära kuivasid, siis hakkas uut võrset ajama - juuri just ei paista, kuid kas see läheb kasvama, kui mulda panna?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Üks minu tädi pistis kõik roosid maha ning temal läksid kasvama :)
Ise-enesest, kas sellel on mõtet? Mõistlikum on ehk osta korralik istik.