Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kuidas jänesed lillepeenardest eemale peletada?10.04.2013

Mul on mure, ma ei saa lilli istutada, kuna jänesed tirivad koos juurtega need kohe või siis paari päeva jooksul välja. Kas kodustes tingimustes on midagi, mida nende peletamiseks võiksin proovida? Elan Rootsis, siin sai tellitud mingid graanulid, mis oleksid pidanud neid eemal hoidma, aga see ei aidanud.... istutasin oma 15 taime ja paari päevapärast olid nad jälle üles kiskunud...:S
Mida te soovitaksite?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Jänesed? Minul selline kogemus puudub.

Pakun variante:
1. Ehitage aiale või lillepeerale tara ümber.
2. Pange jänesed puuri.
3. Võtke koer.