Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Millist hekki soovitate õue privaatsemaks saamiseks ja teetolmu takistamiseks?13.05.2013

Palun abi heki valikul. Vaja oleks kruusatee äärde kõrget kuni 2m hekki, mis varjaks vaate aeda ja ka teelt tuleva tolmu. Pikkus umbes 40-50m. Aluspinnas kivine muld ja keskmise niiskusega. Kruusatee poolne külg jääb päikesetõsu poole, teine pool maja varju.
Soov oleks, et ka talvel varjaks vaadet ning oleks võimalikult kaua roheline. Hooldus võiks samuti olla lihtne.

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu