Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Millised lilled varakevadel õue istutada?25.04.2011

Tere!
Ma ei ole kunagi aiandusega kokku puutunud, kuna olen põline linnalaps. Nüüd on aga esivanemate maja meie õlul ning suur õu minu hooldada.
Milliseid lilli praegusel varakevadisel ajal istutada, et majaesine kaunim välja näeks?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Kevadise õieilu peale võiks mõelda sügisel, kui on sibullillede istutamise aeg. Facebook'is "Sinu aednik" seinal, www.facebook.com/SinuAednik, on album kevadiste õitsejatega, mis on pildistatud möödunud nädalal Tartu Botaanikaaias.

Praegu saab rõõmsa efekti kaubandusvõrgus olevate üheaastaste lilledega (näiteks võõrasemad).