Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Mida teha Bensoe viigipuuga?01.05.2011

Tere,
Olen 15 aastat kasvatanud kodus Bensoe viigipuud. Paar viimast aastat on ta kiratsenud, uued lehed, mis tulevad, kuivavad paari nädala pärast. Hetkel näeb ta välja kui lehtedeta roots. Olen mulda vahetanud, väetanud ja vähem kastnud. Nüüd on mõistus otsas - kas hoida teda edasi või visata ära? Kui pealt maha
lõigata, kas ta hakkab siis uusi võrseid ajama?

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Peale seda, kui hakkasin püsikute ja viljapuudega tegelema, solvusid kõik mu toalilled, va kaktused :)
Seega ma ei võtaks sõna toalillede kasvatamise ja hooldamise teemadel.