Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Kuidas kanada kuusk talvekahjustustest taastub?06.05.2011

Tere!

Mida teha kanada kuusega, mis on sellel lumerohkel talvel kannatada saanud, just ladvaosa on täiesti pruun? Kas teda peab pügama või tulevad uued okkad asemele?

Tänud vastuse eest!

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Kui pungad on kahjustamata, siis nad avanevad. Pruunistunud okkad pudista maha. Kui jaanipäeval ei ole elumärki, võib ladva tagasi lõigata esimese külgoksa pealt, mis on sobilik. Ära tüügast jäta.