Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Jõulutähel valge kleepuv kitt18.05.2011

Tere! Mul on kodus kaks jõulutähte ja mõlemale tekkis peale mingi kleepuv valge kitt.
Miks ja millest see tekib ja kas sellest ka kuidagi lahti saab?
Muidugi üks lilledest suri ära aga hakkab uuesti õnneks lehti ajama.
ette tänades

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Minu suhe toataimedega on piirdunud kastmise ja rääkimisega. Haigusi ei tekkinud. Jälgisin ka, et üle ei kastaks. Aga alates ajast, mil ma südame püsikutele andsin, on mu toataimed solvunud. Aga ma ei saa sinna midagi teha, mulle lihtsalt meeldivad püsikud rohkem. Seses sellega ei võta ma nende haiguste ja kahjurite teemal ka sõna.