Sisekujundus

Küsimus: Kuidas paigutada tehnikat väikeses ja sopilises köögis?09.05.2014

Tere.
Ostsime maja, kus on väike köök, mille muudab sopiliseks naabri trepp teisele korrusele. Selle trepi sopi taha jääb kitsas sahvri moodi ruum, millelt on eelmine omanik eemaldanud pool seina ja ukse. Köögis on puupliit ja põnev vanadest tellistest sein, mida ei soovi kinni katta. Kuid tegemisele tuleb veesüsteem ja sel juhul tuleb ära mahutada külmkapid, kraanikauss ja nõudepesumasin ja vot siinkohal ongi endal üsna raske asju paigutada. Otsin juba abi ja targemate nõu selles asjas. Ehk saaksin siit miskit head nõud?
Tervitades

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,

Sellised projektid on alati tegelikult toredad, kuna vaja läheb natukene nutikust kuidas ebastandardsesse ruumi asjad mahutada, et funktsionaalsus säiluks. Mul on väga raske sellist head nõu anda ilma, et ma ei oleks sellise konkreetse küsimuse puhul näinud pilti ruumist või plaani. Ehk on teil võimalik need asjad siia lisada või mulle otse emailile saata ja saame konsultatiivselt hea lõpptulemuseni jõuda.

kristiina@roselandinteriors.ca