Sisekujundus

Küsimus: Mis värvi magamistoa mööbel sobiks?20.05.2011

Tere! Ei suuda otsustada, kas peaks magamistuppa soetama musta nahast mööbli või sellise heleda õrnalt beešika? Neid mööbliesemeid tuleks päris palju: 180cm voodi, 2 öökappi, järi, tool. Plaanis teha ka voodi vastas olevasse seina täispikkuses garderoob, et mis värvi veel see olema peaks, kas siis musta mööbli puhul ka must ja helebeeši puhul hele või mis teie arvate? Toa 3 seina on elevandiluu, voodi peatsis olevas seinas kõige tavalisemat värvi punane tapeet (ei ole päris hele veripunane ega ka samas päris tumepunane). Vaipkate sama värvi punane ja kardinad ka. Lae- ja öölambid tulevad mustad. Toa suurus umbes 12-14m2.

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Mulle tundub, et see tumeda mööbli mõte on päris HEA :), seega jätkake. Head kontrastid ja samas tumedad ning sumedad toonid teevad magamistoa selliseks õdusaks ka kui on siiski hea ja reguleeritav valgus. Võibolla vaipkatet ma isegi punast enam ei teeks, läheks paljuks. Piisaks siiski ühest mõnusast ka karvasest heledamas toonis vaipkattest sinna juurde ning garderoob samuti siis heledal foonil tumeda mööbliga.
Tervitustega ja päikest soovides,
Kristiina