Sisekujundus

Küsimus: Millest ja mis värvi võiksid olla maakodus suure toa põrand ja lagi, kui üks sein on palgist?21.08.2014

Tere,
Maakodus on remont pooleli ja suur tuba ootab juba uut põrandat, lage ja seinakihti.
Ruum ise on ristkülik ja üks pikem sein jääb palkidest. Siit ka küsimus, kui üks sein on palkidest, siis millest ja mis värvi võiksid olla põrand ja lagi? Ülejäänud seinad plaanisime panna tapeedi alla, kas siin oleks mingeid soovitusi jagada?
Ette tänades

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Maakodusse sobivad hästi kõiksugu öko omadustega siseviimistlus materjalid. Miks mitte savikrohv või savivärv. Väga tervislikud omadused ruumi sisekliimale. Neid on võimalik valida kõiksugustes toonides täna ja parimat infot selleks saate www.safran.ee kodulehelt või isegi pigem kohale minnes nende poodi. Põrandale kindlasti soovitaks puitu, et kas siis laudparketti õlitatuna või mõne loodusliku toonitud vahaga kaetuna. Võimalusi on palju. Miks mitte sisal vaipa magamise ruumidesse mis samuti aitavad kaasa ruumi mõnusa ja õdusa sisekliima loomisele.
Edu, Kristiina