Sisekujundus

Küsimus: Kas võiksite soovitada mööbli tooni kõrgete lagede ja kalasaba parketiga korterisse?27.01.2015

Tere,
Tegemist on vana majaga, korteris kõrged laed ja kalasaba mustris tammeparkett, valged tahvel siseuksed. Ühel pool tuba on suur pikk musta värvi nahkdiivan. Aknal ees valged õhulised kardinad. Tapeeti pole veel valinud, kuid hetkel aprikoosi toon vms. Sooviksin natuke nõu elutoa mööbli osas. Mis tooni võiks olla nt. tv-alus ja pisike söögilaud toolidega? Ilmselt tamme toon läheks paljuks?

Ette tänades

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Kõrged laed ja kalasaba mustriga tammeparkett kõlab kihvtilt. Sinna sobiks kindlasti " ameerika pähkli " tooni mööbel kontrastiks. Samas on teil juba olemas kontrastne must diivan. Miks mitte siduda ja seda tasakaalustada siis pähkli tooniga. Pähkleid on erinevaid, ka must-pähkel on ääretult kena ja sobib hästi sellisesse interjööri.
Toolid võiks olla valged..

Tervitades, Kristiina