Sisekujundus

Küsimus: Mis värvi võiks olla köögiseinad ja avatud elutoa seinatapeet?27.01.2015

Köök on pikk ja kitsas. Uksest sisse astudes otse on aken. Vasakut kätt tahame panna musta-halliga ja hõbedase tööpinnaga köögi. See tuleb peaaegu seinast seina. Aga mitte laeni välja. Paremat kätt jääb poolavatult umbes 2m laiuse kaarega avaus elutuppa. Seega paremat kätt jääb ka meetri jagu seinapinda. Mis värvi võiks köögiseinad värvida. Ja mis värvi võiks olla elutoa tapeet. Pehme mööbel on tume, vaip pruunikirju, pigem säbruline. Kardinad on pitsist ja rulood akende ees.
Teid ette tänades.

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Soovitaks köögiseinad heledamad hoida, siis pigem valged. Kuna hõbe,must ja valge on külmad toonid, siis võiks seda tasakaalustada heledus. Mina ei paneks üldse tapeeti elutuppa, kui siis ainult ühe seina kui soov on millegagi rõhutada. See peaks siiski haakuma ümbrusega ja toonidega.

Kristiina