Sisekujundus

Küsimus: Magamistoa värvid11.02.2011

Plaanin magamistoas remonti teha, kas oskate nõustada värvide valikul. Ise olen lillakas-roosade värvitoonide pooldaja, lagi on valge, põrand lakitud männilaud. Millist seinavärvi soovitate, kardinaid ja voodikatte tooni?

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Valikuid on palju tegelikult! :) See ongi see raskem osa, eksju. Oleneb ka ruumi suurusest, kui sellised toonid on teile hingelähedased, siis miks mitte seinal kasutada seda mahedamal foonil ja samuti kardinates. Tuua toetavat või toonaalselt tumedamat voodikattesse. On ka võimalus ruum päris mahedaks ja heledaks jätta loodusvalge foonil, mis sobib ideaalselt lakitud männilauaga ning sellisel juhul lisada aksessuaaride (patjade), vaaside, seinapiltide näol lillakas-roosasid toone. Miks mitte lilleõite näol :)
Päikest!