Sisekujundus

Küsimus: Mis värvi diivanid valida?25.07.2011

Tere, Soov on elutuppa osta 2 3-kohalist diivanit. Elutoa tapeet on valimisel, kuid soov on valida beež, kreemjas, midagi sarnast, aga mitte valget. Vaip on tumeroheline (metsaroheline). Millist värvi diivanid sobiks elutuppa, arvestades kõiki teisi värvi?

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Mina soovitaksin caffe-latte, ehk tuua sisse ka erinevate materjalide kooslust nagu seemisnahk/tekstiil. Mööbel võiks kindlasti olla tapeedile kontrastiks kuid analoogsetes toonides.

Tervitades,
Kristiina