Sisekujundus

Küsimus: Täisvaiba miinused ja plussid?25.07.2011

Tere,
Minul tekkinud küsimus, kas paigaldada korterisse põrandakattena täisvaip või mitte?
Kas täisvaip, mis on põrandale püsivalt kinnitatud, on tervisele kahjulik ning mingi aja möödudes, isegi kui vaipa korralikult koristada ja puhastada, hakkab see ebameeldivat lõhna levitama?

Hetkel on meil põrandad veel tegemata - ehk oskate soovitada sellist lahendust, mis oleks mõistliku kuluga ning samas ei peaks tulevikus koguaeg villaste sokkidega kodus ringi käima.
Ette tänades

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Vaipa soovitaksin ikkagi ainult magamistubadesse. Täisvaip eluruumis seinast-seina ei ole kõige parem lahendus. Esiteks on see juba hooldusküsimus. Soovitaksin laudparketti, näiteks õlitatud, mis siiski mõnus ja soe kodus.

Kristiina